Elazığ ilinde müşterilerine hizmet veren Fırat Yapı Malzemeleri isimli işletmemiz her zaman bünyesinde en kaliteli malzemeleri bulundurmakta ve müşterilerinin memnuniyetlerini kazanacak şekilde hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletmemiz bünyesinde yapı ile ilgili istediğiniz her malzeme bulunmaktadır. Boya, vana, maket bıçağı, boru, fırça, çimento, file, mermer ve taş yapıştırıcı gibi aklınıza gelmeyecek birçok ürün sizlere hizmet olarak sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm ürünler işletmemiz tarafından garantili olarak sunulmakta ve garanti süreleri içerisinde yaşanacak tüm sorunlar işletmemiz tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanacaktır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz yapı malzemeleri her zaman piyasa şartlarının altında olacak şekilde uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

 

İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde tüm malzemeler barkotlu olarak yer almakta ve istediğiniz ürünün depolarımız da bulunup bulunmadığı bu sistemler sayesinde belirlenmektedir. Depomuzda bulunmayan ürünler sipariş verilerek çok kısa zamanlar içerisinden getirtilebilmektedir. İşletmemiz bünyesinde çalışan elemanlarımızın yapı malzemeleri konusunda çok bilgili olmaları hizmet sunarken sizlere her ürün hakkında bilgileri aktarmalarına ve sizlerin fikir sahibi olmanıza sebebiyet vermektedir. Bu bilgiler sayesinde yanlış malzeme satışının önüne geçilmektedir.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, garanti ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Elazığ yapı malzemeleri sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız şekilde bir hizmet alabilirsiniz.